• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

język angielski żłobek w Krakowie, szukam

język angielski żłobek w Krakowie, szukam

Zastanawiam się nad zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie i nie wiem, kto byłby w stanie mi pomóc? Jest jakaś grupa lektorów, którzy zajmują się takim w pełni profesjonalnym nauczaniem?

dzbanuś_!

Posty: 1

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma odpowiednie podejście. Zrazić dziecko można w łatwy sposób i wtedy już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

HalskiPol

Posty: 6

 
Korzystaliśmy z zajęć dodatkowych angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie i faktycznie to był strzał w dziesiątkę. Dziecko potrafi niezwykle mnóstwo. Nie ma żadnych problemów z wysokimi ocenami w szkole.

Klara323

Posty: 3

 
Angielski otwiera dzisiaj drzwi na świat. Jeśli się go nie zna to niestety, ale mamy poważne problemy. Warto, zatem dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

CHatka-eKo

Posty: 9

 
Trzeba sprawdzać inne oferty, aby wybrać te osoby, które są w stanie nauczać w naszym przedszkolu. Konkurencja jest niesłychanie duża, dlatego wybieramy osoby sympatyczne i niesłychanie kompetentne, a wtedy my będziemy zadowoleni i nasze dzieci będą zadowolone, a właśnie na tym nam przecież najbardziej winno zależeć.

Grudziii2

Posty: 2

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bo wiemy, że to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy zdobyć lepszej pracy.

Kitas

Posty: 2

 
Program nauczania to podstawa. W wypadku maluchów nie musi to być coś super. Głównie chodzi o poznawanie świata w języku angielskim. Mogą to być zajęcia w przedszkolu organizowane poprzez dyrekcję, lecz mogą również być zajęcia organizowane poprzez fachowców, którzy się na tym niezmiernie dobrze znają.

Kwatuszek

Posty: 20

 
Duży wybór lektorów angielskiego dla żłobka w Krakowie można znaleźć na https://happystudents.pl. nasze przedszkole z tej oferty korzysta i wszyscy są zadowoleni. Dzieci bawią się niesłychanie dobrze, a jednocześnie poznają świat i uczą się czegoś nowego, co w przyszłości na pewno im się przyda.

Jasio234

Posty: 3

 
W przedszkolu poziom nauczania angielskiego jest niesłychanie słaby. To samo jest w podstawówce, wobec tego w interesie rodziców jest znalezienie kogoś z zewnątrz do pomocy.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Nie za niezwykle wiem, kogo polecić, bo my w państwowym przedszkolu mamy zwyczajne zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, natomiast na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wtedy pomyślimy o czymś wiecej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

Lupusx

Posty: 5