• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotografia weselna Zielona Góra ??

fotografia weselna Zielona Góra ??

Zastanawiam się nad wynajęciem jakiegoś dobrego fotografa, który wykona fotografie ślubne dla mojej córki. Nie ma znaczenia cena, natomiast jakość. Chcę żeby to były nadzwyczajne i magiczne fotografie, z których będzie niesłychanie zadowolona.

qwuster

Posty: 1

 
Wiem, że jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje piękne zdjęcia. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem niestety jak się nazywa, ale się dowiem.

Gimu4545

Posty: 6

 
Nie wiem czy aż tak bardzo konieczny jest fotograf na weselu z Zielonej Góry czy innego miasta? Może na początku jeszcze tak, lecz później te zdjęcia najlepsze już nie są. Ludzie się bawią i to na całego.

labuh

Posty: 3

 
Tutaj macie http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub ofertę na fotografię ślubną w Głogowie i zajrzyjcie tam już teraz. Super fotograf robi przepiękne zdjęcia.

Soryu

Posty: 2

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf weselny w Gorzowie Wielkopolskim, który weseli się niezmiernie dużym uznaniem. Niestety nie mam dzisiaj namiarów do niego, ale jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze fotografii tak mnóstwo jak to tylko jest możliwe. Fotografie są wówczas super.

olusia

Posty: 6

 
Na pewno doświadczony fotograf z Zielonej Góry dostosuje się do każdego, bo ma w tym bardzo duże doświadczenie. To osoba obyta w robieniu zdjęć, dlatego nie boi się nawet najtrudniejszych zadań. Chętnie zrobi zdjęcia rodzinie jak i zdjęcia parze młodej.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Dzisiaj zdjęcia są drogie. Niestety cały ślub i wesele też do tanich nie należą, dlatego nie powinno to nikogo dziwić. Można zrobić sobie film z tego wydarzenia, ale zdjęcia są takim dopełnieniem, dlatego warto je zlecać. Wybieramy kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna i wykona takie zdjęcia ślubne, z jakich będziemy bardzo zadowoleni.

Hajoo23

Posty: 10

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się niezmiernie podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję stosowną dla siebie.

Ptaszek22

Posty: 3

 
Im więcej jest zdjęć tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeśli zamówi się sto czy dwieście zdjęć to fotograf nie byłby w stanie wszystkich zrobić super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu zamiast się bawić to by się musieli ustawiać do zdjęć. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek zdjęć zawsze się coś wybierze.

derbuś45

Posty: 15