• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kajaki Tanew, polecicie kogoś ?

Kajaki Tanew, polecicie kogoś ?

Czy jest tu może jakiś miłośnik spływów kajakowych, który byłby w stanie udzielić mi rad na co należy się przygotować podczas takiego spływu? Mam również pytanie odnośnie tego czy powinienem coś ze sobą wziąć czy wszystko co jest potrzebne otrzymam na miejscu?

yetisize

Posty: 9

 
Jeżeli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest gdyż spływ kajakowy na Tanwie.

bjander67

Posty: 13

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest nie ulega wątpliwości niezwykle istotny. Zwłaszcza jeśli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, jaka jest stosunkowo spokojna albowiem dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Później stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

Dagmara87

Posty: 12

 
Najlepsze spływy kajakowe po rzece Tanew organizuje firma: http://www.splywytanew.pl z której sam korzystam i niezmiernie Ci ją polecam. Atmosfera na spływach jest naprawdę kapitalna i przede wszystkim jest podczas nich sporo świetnej zabawy.

labuh

Posty: 11

 
Niezmiernie gorąco zachęcam Cię do tego żebyś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie albowiem dostarcza to rzeczywiście mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom bardzo dobrze spędzisz swój wolny czas.

TomekK

Posty: 14

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

kuBawodzu

Posty: 25